Sa shpejt e shite artin more Luiz…

5 muaj më parë

Në fakt kot na bën përshtypje se kur na gënjejnë politikanët, këngëtarët mund ta bëjnë atë lehtësisht. “Nuk do bëj kurrë duet me një këngëtare komerciale”, thoshte Luiz Ejlli brenda shtëpisë së Big Brother dhe … Voila dueti i tij i parë është më një aktor apo arkitekt ( se nuk e kemi shumë të qartë profesionin e Donaldit)…

”Dy shotsa” titullohet kënga që e ka krijuar Elgit Doda një producent që kur Luizi ja dëgjonte këngët brenda Big Brother nuk i konsideronte aspak hite, se për të hit ishte “Here i am”…

Andaj me të drejtë sot po e pyesim. Sa e shite artin more Luiz?! Se votën e morëm vesh…

IMG 1665

 

Të ngjashme