“Sa i ngjan kunates”, rrjeti ngaterron Aleksia Peleshin me Beatrix Ramosaj

11 muaj më parë

Diten e djeshme Aleksia Peleshi ka vendosur te ndryshoje pamjen e saj duke u kthyer ne bjonde.

Por kaq ka mjaftuar se inboxi i saj te tejmbushet nga mesazhet qe e krahasojne me Beatrixin, madje shume e quajne edhe kunate.

Vete Aleksia e ka marre me sportivitet kete situate dhe ka postuar te gjithe komentet e ndjekesve.

Të ngjashme