Sa herë që Romeo është “single” Bora i vjen në ndihmë…

7 muaj më parë

Duke qenë se Luiz Ejlli është kthyer në fenomenin dhe personazhin  më të përfolur të momentit, personazheve të tjerë publikë nuk u bie radha të bëhen lajm, aq më tepër personazhet e vitit të shkuar të Big Brother.
Në fakt Romeo Veshaj dhe Bora Zemani nuk kanë qenë protagonistë të Big Brother Vip 1, por indirekt edhe ata u bënë pjesë e tij (dhe le të themi që morën edhe vëmendje prej tij.)

Por edhe pse vjet në këtë periudhë nuk flisnin me njëri-tjetrin, Bora nuk ngurron ta nxjerrë kunatin në “storyt” e saj në Instagram duke e promovuar si një njeri me shumë vlera dhe mbi të gjitha familjarë.

Disa vite më parë na kujtohet fare mirë që nxirrte video të Romeos nga klubet e Tiranës, ku shkruante që Romeo i çmendte vajzat, ndërsa mbrëmë na tregoi që kunati i saj (mesa duket single) është një kuzhiner fantastik…

Lum si Romeo për Borën…

7C0BC4C9 A25E 4086 9004 2D44B9120051

 

Të ngjashme