Kryefjala Logo

Rudina shprehet për Markun:”Do e lë,ka burra boll!”

2 muaj më parë

Rudina Dembacaj ka rënë pre e një rrengu telefonik ku gazetarja e “Ndryshe” e ka telefonuar aktoren duke i thënë se posedon një foto të Markut duke e tradhëtuar me një bjonde simpatike.

Por tani të gjithë e njohim Rudinën dhe nuk na ka habitur reagimi i saj me nota humori pasi nuk është shqetësuar fare nga kjo telefonatë dhe madje tha se do ta lërë Markun pasi burra ka plot.

Gazetarja ka kërkuar 5mijë euro për të blerë “heshtjen” e saj,por Rudina ka qëndruar stoike duke ngulmuar se Marku nuk e ka tradhëtuar.Sapo Salsano ka folur,Rudina e ka kuptuar kurthin dhe mes tyre pati shumë të qeshura.

Të ngjashme