Rudina s’do pushojë këtë verë, ju prezantojmë me programin e saj të ri

12 muaj më parë

Rudina Dembacajn do ta shihni së shpejti me një program veror në Tv Klan. Kryefjala.com ka zbuluar se aktorja e humorit do të sjellë së shpejti një program me humor dhe që personazhet që ajo do të ftojë do t’i vë në sfida të vërteta gazmore.

Burime pranë Tv Klan na bëjnë me dije se programi do të jetë një herë në javë dhe ky format ka qenë një ide e producentit, Turjan Hyska që është gjithashtu autor i programit të humorit, “Klanifornia”.

Pra Klanifornia do të marrë pushimet tani gjatë sezonit veror ndërsa Rudina do të vazhdojë të qëndrojë ende në punë, pasi një tjetër sfidë televizive e pret. Urime Rudi!

Të ngjashme