Kryefjala Logo

Rudina do t’i thoshte Markut lamtumirë vetëm nëse ai bën këtë veprim

3 Gusht, 2022 | 3:27 pm

Nëse bashkëshorti do ta tradhëtonte, Rudina Dembacaj nuk do të mendohej dy herë por do ti thoshte menjëherë “lamtumirë”.

Kjo është pyetja që iu bë aktores së humorit e cila shpeshherë i jep mundësinë ndjekësve të saj t’i bëjnë pyetje në rrjetet sociale. “Po të tradhtoi Marku çfarë bën? E le direkt?”, ishte pyetja që iu bë nga ndjekësit e saj dhe Rudina u përgjigj shkurt e saktë, duke vendosur këngën “Lamutmirë” të grupit, Elita 5.

C51025FF FDF3 4E9A 82E4 C1D9E7C2F238

Rudina Dembacaj dhe ish-deputeti i PS-së, Mark Frroku i thanë “po” njëri-tjetrit vitin e kaluar në një dasmë të madhe që mori sigurisht vëmendjen e medias.

 

Të ngjashme