Rudina Dembacaj perfundon ne spital!

9 muaj më parë

Rudina Dembacaj ka lajmeruar se do te nxjerre filmin e saj te pare “Dashuri dhe Turbulenca”.

Por diten e sotme ajo ka publikuar disa video ne spital, ku shprehet se e ka kapur syri i keq. Nuk dihet nese kjo eshte nje skene filmi apo vertet Rudina ka patur komplikacione.

Sido qe te jete i urojme sherim te shpejte

Rudina eshte nje nder aktoret pa doreza e cila shpeshhere ben intervista te suksesshem dhe jo vetem.

Të ngjashme