Kryefjala Logo

Rudina Dembacaj ben dedikimin prekes per te atin ne diten e 7 Marsit

7 Mars, 2022 | 11:33 am

Aktorja Rudina Dembacaj shpeshhere ben dedikime mjaft te ndjera persa i perket babait te saj qe humbi jeten pak kohe me pare.

Diten e sotme ajo ka bere nje postim ne prag te 7 Marsit. Ne foton e publikuar me te, Rudina shkruan:

”Ne cdo 7 Mars i pari qe uroja ishe ti babush! Me mungon deri ne dhimbje fizike. Jetoj me kujtimet e tua, dhe per fatin tim te madh ti me ke thene per cdo situate nje shprehje apo batute. Sa i rralle ishe mesuesi i shpirtit tim. Gezuar ne parajse!”

BE27A5A2 67CD 4340 AD36 53EFC2EC6931

 

Të ngjashme