Kryefjala Logo

Rrushja mes lotësh ndërpret takimet me Kriston, zbuloni arsyen!

23 Prill, 2022 | 10:46 pm

Rrushja ka qenë një nga konkurrentet e Përputhen që ka ngjallur mjaft kuriozitet dhe jo vetëm. Së fundmi ajo është vënë në presion ku duhet të zgjidhte një mes dy djemve që po takohej Kristos dhe Astritit,

Mes lotësh ajo ka ndërprerë takimet me Kriston duke u fokusuar tek Astriti, për të cilin janë shprehur të gjithë se mund të dalin të përputhur bashkë.

Ajo i ka kërkuar falje Kristos për këtë. Epo tani janë gjëra që ndodhin!

Të ngjashme