Kryefjala Logo

Rrëzohet avioni dhe humb jetën aktori i njohur me dy vajzat e vogla

2 muaj më parë

Aktori i njohur i Hollivudit Christian Oliver ka ndërruar jetë së bashku me dy vajzat e tij të vogla në një aksident ajror. Avioni privat me të cilin po udhëtonte u rrëzua në detin e Karaibeve, pak çaste pas ngritjes.

Oliver është i njohur për rolin në filmat “The Good German” me aktorin George Clooney  dhe në komedinë aksion “Speed Racer”

 

Të ngjashme