Kryefjala Logo

Rrengu që i punoi Ledri, Sarës në ditën e lindjes, i ngriu gjakun!

20 Qershor, 2022 | 8:21 am

Mbrëmjen e djeshme Sara Hoxha ka festuar ditëlindjen mes miqsh dhe familjarët. Ndonse në momentin e tortës dhe fryrjes së qirinjve Ledri ka vendosur ti bëjë një rreng.

Ai ka futur vetë tortën teksa në sfond ishte kënga e ditëlindjes dhe ja ka hedhur para këmbve duke bërë sikur është penguar. Sara fillimisht është habitur ndonse nuk e ka dhënë veten dhe ka përqafuar reperin.

Por menjëherë pas kësaj, ka ardhur kamarieri që ka sjellë tortën tjetër. Ndonse ky moment ka shkaktuar të qeshura tek të ftuarit duket se fillimisht Sarës i ngriu gjaku!

Të ngjashme