Kryefjala Logo

Rregullohet marrëdhënia e Trixës dhe Einxhel, bëjnë deklaratën e papritur: E kam parë në sytë e tu!

2 vite më parë

Marrëdhënia mes Trixës dhe Einxhel u prish pasi ajo mbrojti Donaldin pavarësisjt miqësisë që kishin të dyja. Por tashmë mesa duket Trixa ka reflektuar dhe ka kërkuar të rregullojë marrëdhënien me të.

Madje Trixa e ka bërë publikisht këtë. Ajo ka publikuar një postim në Twitter ku shkruan: “
Einxhel ishte aty për mua kur askush tjetër nuk ishte. Ne kemi gabimet tona por në fund çfarë vlen janë qëllimet e mira prapa tyre. E dua me gjithë zemrën. Ne jetojmë dhe mësojmë, kjo është moto“.

Nga ana tjetër është përgjigjur dhe Einxhel ku shprehet: Unë vetëm doja të jesh e lumtur dhe këtë e doje për mua gjithashtu. Jam e sigurtë për këtë sepse e kam parë në sytë e tu qindra herë. Dhe kjo është çka vlen për mua tani.

E mesa duket duke lënë mënjanë mëritë, vajzat kanë vendosur të takohen sot bashkë e këtë e ka bërë të ditur Einxhel nëpërmjet postimit në Instagram.

74F79C22 5AF4 44B7 AC7B 0DF45772E25E

636621EB 1649 4CAD 8C56 95EE82B2E200

Të ngjashme