Kryefjala Logo

Rrëfimi i ndjerë i këngëtarit shqiptar: Nuk do ta fal kurrë babain tim!

4 Gusht, 2022 | 2:28 pm

Ermal Meta vijon me rrëfimet e tij të sinqerta. Në një intervistë për Oggi ai u ndal dhe kujtoi periudhën kur jetonte në Shqipëri , e cila përkon me regjimin komunist. Dhe në vijim të kujtimeve të tij, Ermali u shpreh se nuk do e falë kurrë babain e tij që e la vetëm në ato vite të tmerrshme.

“Periudha më e vështirë ishte nga rënia e regjimit, në vitib 1991, deri kur u largova në 1994, një ndjenjë rreziku për të cilën nuk e kisha bërë. Nuk do ta fal kurrë babanë tim, i cili na la vetëm në ato vite të tmerrshme”, u shpreh fituesi i Sanremos.

 

Kohët e fundit Ermal Meta ka qenë në qendër të vëmendjes mediatike edhe sa i takon problemeve të tij me shëndetin, por mesa duket ajo periudhë ka kaluar.

Të ngjashme