Friday, October 15, 2021

Latest Posts

Rrefehet kengetarja shqiptare: I kam dale para makines qe te me shtypte!

 


Mbremjen e djeshme kengetarja e njohur Anxhela Peristeri ka qene e ftuar ne “Why not” nga Roza Lati.

Në lojën “5 sekonda” që zhvillohet në emision, ajo zbuloi 3 çmenduritë më të mëdha që ka bërë.

Kam hyrë në det në temperatura shumë të ulëta

Jam hedhur nga kati i dytë kur kam qenë e vogël.

I kam dalë makinës para që të më shtypte“, ka treguar këngëtarja.

Ndonse pa zbuluar arsyet per asnjeren prej ketyre cmendurive.

Anxhela eshte fituesja e Festivalit te Kenges kete vit dhe pritet te na perfaqesoje ne Eurovizion i cili do te mbahet ne Rotterdam me kengen “Karma” me muzike te Kledi Bahitit dhe tekst te Olti Currit.

Latest Posts

Don't Miss