Kryefjala Logo

Rrëfehet këngëtari shqiptar: Pas botox-it mendova që kalova paralizë faciale!

1 vit më parë

Mihrije Braha dhe Naim Abazi janë një nga çiftet më të komentuara të showbizz-it shqiptar. Ata ishin të ftuar në programin “Era verë”, ku folën për karrierën dhe familjen e tyre.
9D5BD266 35C8 4B9F 96A2 4031889D18FF
Naimi pranoi publikisht që kishte provuar botox-in, por ndryshe nga ç’e kishte menduar gjërat nuk kishin shkuar edhe aq mirë.
Ai tha se disa ditë pas aplikimit të botoksit nuk mund t’i lëvizte vetullat. Kjo gjë e kishte trembur dhe kishte menduar që kishte pësuar paralizë faciale.

Të ngjashme