Friday, January 21, 2022

Latest Posts

Rrëfehet bashkëshortja e Ilirit: Kur zbulova tradhtinë, Iliri qau më shumë se unë!

Mbrëmjen e sotme në ekranin e Top Channel ka nisur sezoni i dytë i emisionit “Goca dhe Gra” në moderimin e Armina Mevlanit, Fatma Haxhialiut, Dalina Buzit dhe Rita Petros.

Vajzat kanë biseduar fillimisht me njëra tjetrën duke na dhuruar një ambient mjaft miqësor dhe bashkë me to ka qenë një e ftuar speciale. Bëhet fjalë për Emanuela Morninin, bashkëshorten e Ilir Shaqirit. Ajo ka rrëfyer momentin kur ka parë se Iliri ka folur për tradhtinë, gjë të cilën nuk e ka pritur ta bënte aq shpejt edhe pse sipas saj Iliri u tregua besnik me publikun.

Me tej Emanuela ka treguar se në momentin që ka zbuluar tradhtinë ka qenë Iliri ai që ka qarë më shumë.

Për më tepër ndiqni episodin e plotë:

Latest Posts

Don't Miss