Rrefehet Balina Bodinaku:Dashuria ne moshe te re,divorci dhe problemet shendetesore

9 muaj më parë

Balina Bodinaku ishte opinionistja e Big Brother Vip Albania 1 ne krah te Arber Hajdarit.

Nuk u diksutua pak edhe ajo,qendrimet e saj apo edhe akuzat e ish banoreve si Meridiani dhe Beatrixi.

E ftuar ne emisionin e Aulona Mustes,Balina tregoi se padyshim eksperienca ne BBV ka qene shume sfiduese.

Por jeta e saj nuk eshte vetem Big Brother,ajo ndau me publikun dy momentet me te veshtira ne jeten e saj.

“Një nga momentet më të vështira ka qenë divorci sepse vinte pas një raporti shumë të gjatë. Unë isha fare fëmijë 17 vjeçe kur fillova lidhjen dhe pas 10 vitesh u ndamë. Duhej ta filloja nga zero gjithçka. Një moment tjetër është kur u përballa me një situatë shumë kritike shëndetësore,”ka rrefyer Balina

Të ngjashme