Kryefjala Logo

Rozana Radi vendos të rikthejë pas 20 vitesh këtë hit…

7 Gusht, 2023 | 10:13 am

Së shpejti mund të kemi hitin “Mister Yesterday 2”. Kjo u konfirmua nga Rozana Radi e cila bëri të ditur se së shpejti do ketë një bashkëpunim me Noizy-n.

Ajo u pyet nga ndjekësit se kur do bashkëpunojë me reperin dhe përgjigjia e saj ishte:

“E di qe e doni shume Noizy sapo perfundoi suksesin e rradhes por ne e kemi menduar dicka. Nuk e di kur do e gjejme kohen por nje rikthim do ta kemi patjeter”…

Noizy u fut në tregun muzikor shqiptarë falë bashkëpunimit të tij të parë “Fly” me Rozana Radin. Më pas ata sollën bashkëpunimin e tyre të dytë “Mr. president” të rezultoi një sukses për kohën. Veç këngës sensacion bëri dhe klipi, ku ishte më i gjatë dhe dukej si një film me metrazh të shkurtër…

Të ngjashme