Kryefjala Logo

Roza zgjedh ‘armike’ të re Ilnisën:”Mos e zgjat më!”

21 Shkurt, 2024 | 9:33 am

Debatet mes Rozës dhe Meritonin gjatë javës që lamë pas duket se kanë ndikuar emocionalisht tek Ilnisa dhe vajzat kanë patur mbrëmjen e djeshme një përplasje.

Teksa po darkonin, Roza i thotë Ilnisës se nuk ka argumenta dhe është bosh, ndërsa kjo e fundit e injoroi duke u ngritur nga tavolina dhe duke i thënë se nuk do të zgjasë muhabetin me të.

Marrëdhënia e Meritonit dhe Ilnisës është komentuar gjerë e gjatë nga banorët në shtëpi, të cilët disa e shohin si lojë, disa të tjerë si ndjenja të sinqerta.Meritoni gjatë ditëve të tij në nominim është kapur disa herë me Rozën,duke nënkuptuar edhe gjëra të jetës së saj private.

Të ngjashme