Kryefjala Logo

Roza Lati në “Big Brother Vip 2”

5 Dhjetor, 2022 | 11:41 am

Është zbuluar së fundmi një tjetër personazh i njohur i cili i ka thënë “po” ftesës për të qenë pjesë e “Big Brother Vip Albania. Bëhet fjalë për moderatoren Roza Lati e cila mesa duket do të nisë një aventurë të re në karrierën e saj.

Lajmin e kanë bërë me dije burime për “Panorama Plus ”. Prezantueses i është bërë ftesa për të qenë në spektaklin e madh dhe e ajo ka pranuar.

Kryefjala.com ka zbuluar edhe emra të tjerë të njohur që përfliten për të qenë pjesë e “Big Brother Vip” këtë vit janë edhe Albi Nako, Jori Delli, Kiara Tito dhe Kejsi Mejdini.

Të ngjashme