Roza Lati bashkohet me Bora Zemanin:” Dil bej qejf”

1 vit më parë

Roza Lati nuk beri asgje qe te re nga pjesa tjeter e shqiptarve qe u ndane mes Donaldit dhe Bores.

Duhet thene se Donaldi eshte ende opozite pasi shumica eshte ktah moderatores e cila ka zgjedhur heshtjen si pergjigje.

Me ane te nje postimi ne Instagram Roza k shkruar:

“Ky eshte nje fenomen qe ndodh rendom ne historine njerezore. Jo vetem ne Shqiperi. Fatkeqesia ketu eshte qe u be publike.

Dhe Bora Zemani eshte personazh publik. S’eshte as hera e pare as e fundit qe shohim e degjojme te tilla situata. Mos me thoni qe edhe juve nuk ju kane bere goditje te tilla..?

Qe s’jeni tradhetuar nga ata qe ju deshen, ju perkrahen e ju duartrokiten…. Opinioni im eshte qe Karma EKZISTON. Dhe kthehet cdo gje ne kete jete. Lahet cdo gje ne kete jete.

Bora e dashur mbaje koken lart. Dil bej qejf. Shijo karrieren se je vajze qe punon. Je tjeter nivel. Ke nje publik te tere qe te do. Te dua edhe une.”

Të ngjashme