Kryefjala Logo

Roza akuzon Merin:”Me çfarë i bëri shtëpitë ajo?Me astrologji?”

20 Janar, 2024 | 11:18 am

Situata vazhdon të jetë akoma e tensionuar mes Rozës dhe Merit pas debatit viral të tyre.

Mbrëmjen e djeshme Roza teksa po bisedonte me banorët i pyeti ata me çfarë i ka bërë Meri dy shtëpia dhe si ja ka dalë të jetë këtu ku është sot.

Menjëherë pas kësaj deklarate, ndërhyri Julian Deda i cili e këshilloi moderatoren që mos të flasë më për ekonominë e të tjerëve.

Pjesë nga biseda:

Roza: Se si ja ka dal deri këtu, me çfarë ja del, po pse si i ka bërë dy shtëpia ajo me astrologji?

Juli: Po mos të flasim për këto gjëra tani, për ekonominë e të tjerëve.

Roza: Po kështu i tha Rikes, kam dy shtëpia.

Të ngjashme