Kryefjala Logo

Rita vs Dua kush bën foto më seksi (nga pushimet)…

3 muaj më parë

Rita Ora dhe Dua Lipa dihet botërisht që nuk e duan apo simpatizojnë njëra-tjetrën. Këngëtaret nga Kosova duket qartazi që nuk janë mikesha pasi nuk e ndjekin njëra-tjetrën as në rrjetet sociale. Por po ti hedhësh një sy Instagramit të tyre, të dyja artistet duken shumë “hot” por edhe në superformë me këto foto me bikini. Rita është komentuar gjithnjë për sensualitetin e saj, por edhe Dua duket shumë provokuese me bikini. Pastaj se cila ju pëlqen më shumë ju mbetet juve ta vendosni…

IMG 6287 IMG 6286 IMG 6283 IMG 6282

Të ngjashme