Ronela nuk merret vesh njëherë e shan, njëherë e mburr Shqipërinë…

2 muaj më parë

Ronela Hajati është një nga personazhet publikë që nuk lë gjë pa thënë për Shqipërinë dhe shqiptarët. E në fakt nuk ka faj pasi edhe patriotët e saj, nuk ja kursejnë komentet për këngët, veshjet apo i vënë shpesh në dukje edhe disa kilogramë që mund t’i evidentohen.

Megjithatë pas një turi të gjatë në Spanjë, Ronela duket se është kthyer e malluar për vendin e saj. Dhe kjo në fakt na ndodh të gjithëve kur kthehemi nga jashtështetit që vendin tonë e duam me të mirat dhe të këqijat e tij.

Ronela Hajati ishte e ftuar pak ditë më parë në “MediaFest Night Fever” një nga emisionet më argëtues ku duket se Ronela e ka shijuar si eksperiencë. Ndërsa sa i përket muzikës dy këngët e saj të fundit janë “Caramel” dhe bashkëpunimin me MatoLalen “Papi Chulo”.

Të ngjashme