Friday, January 21, 2022

Latest Posts

Ronela Hajati reagon pas fitores se FK dhe ben nje premtim!

Mbremjen e djeshme kengetarja Ronela Hajati eshte shpallur fituese e Festivalit te Kenges me kengen “Sekret”. Sigurisht qe fitorja e saj eshte shoqeruar me shume gezim nga miqte e dashamiresit.

Ronela ka publikuar nje foto nga performanca dhe perbri saj shkruan;

”Torino shihemi! Faleminderit te gjithe atyre qe me kane mbeshtetur ne keto vite! Ju dua me shpirt. Ju premtoj se do te bej nje performance qe nuk do te harrohet. Nuk kam fjale…”

Latest Posts

Don't Miss