Ronela Hajati dhe Klaudia Pepa behen bashke! C’po ndodh?

9 muaj më parë

Ronela Hajati prej disa muajsh ka filluar pergatitjet per pjesemarrjen ne Eurovizion.

Por duket se bashke me te ne skene do te bashkohet edhe balerina e njohur Klaudia Pepa.

Pak me pare Ronela ka publikuar nje foto me  Klaudian ku perbri shkruan:

”Klaudia Pepa do te vije me mua ne Eurovizion”.

 

Të ngjashme