Kryefjala Logo

Romeo Veshaj zbulon historinë e unazës të Borës: E bleva unë, jo Donaldi!

15 Dhjetor, 2023 | 10:24 pm

Mbrëmjen e sotme Romeo Veshaj ka qenë i ftuar në DWTS, ku shoqëronte Fifin në kërcim. Pas performancës ai ka zbuluar edhe historinë e unazës që Donaldi i dha Borës në propozim.

“Unazën ja mora unë nuk e zgjodhi Donaldi.

E kam provuar në gishtin tim, prandaj është e madhe.  Donaldi thanuk mund te futem në argjendari se do kuptohet. E i thash shkon vëllai,atje më thanë: bravo Donaldi sa ke ndryshuar, do martohesh.

Pastaj më thanë më trego vajzën, ma përshkruaj. Dhe ju thash ajo ka sytë më të bukur në botë.”- ja treguar Romeo duke qeshur.

Të ngjashme