Kryefjala Logo

Romeo Veshaj zbulon arsyen e ndarjes nga Aleksia Peleshi

2 vite më parë

Mbrëmjen e djeshme në “Më lër të flas” ka qenë i ftuar Sokol Balla. Gjatë lojës me shotsa dhe pyetje: Donaldi ka pyetur Romeon për arsyen e ndarjes nga lidhja e fundit.

“Nuk na ngjiti”- ka thënë Romeo. Rikujtojmë se marrëdhënia e tij e fundit ka qenë me Aleksia Peleshin, ku kjo e fundit shprehej shumë e dashuruar, por mesa duket këtij nuk i ka ngjitur.

Aleksia vendosi të fliste publikisht për ndarjen duke u shprehur se nuk kishte qenë e dashuruar, ama pak muaj më parë nuk mendonte të njëjtën gjë.

Të ngjashme