Kryefjala Logo

Romeo Veshaj djeg dasmën, del me mbathje

4 Korrik, 2022 | 10:19 am

Donaldi dhe Romeo kanë qenë në një dasmë të mikut të tyre. Teksa kërcejnë Romeo ka marrë në qafë dhëndrin por i ka ndodhur e papritura.

Pantallonat e kanë tradhëtuar duke u çarë dhe i kanë nxjerrë sheshit mbathjet. Ndonse ai gëzon e kërcen duke mos e vënë re këtë detaj.

Incidente që ndodhin, ama deshi s’deshi tërhoqi vëmendjen e dasmorve. Këshillë nga ne herë tjetër merri një numër më të mëdha Romeo që të jesh i sigurt.

Të ngjashme