Kryefjala Logo

Romeo Veshaj dhe Trejsi Sejdini kapen mat nga Kryefjala…

1 vit më parë

Modelja Trejsi Sejdini dhe aktori Romeo Veshaj janë fotografuar në shoqërinë e njëri-tjetrit. Kryefjala.com ka siguruar disa foto të dy personazheve të njohur teksa drekojnë në shoqërinë e njëri-tjetrit në bregdet.

D557A4CF 813C 4C3F 90E5 4E04D353A9187357F3C7 40DB 4056 B4A3 D2AF51BA0C5B

Nuk e dimë nëse mes tyre ka diçka më shumë se raport shoqëror, apo nëse Trejsi do të jetë e ftuara e radhës në programin e binjakëve, por fakt është që shfaqen shumë të qeshur me njëri-tjetrin.

Por edhe nëse do të kishte diçka më shumë se një dalje mediatike nuk do të habiteshim, pasi ndodh gjithnjë që një mik të ndodhet mes dy personazheve të showbizit, për të shmangur thashethemet që mund të lindin për ta…

 

Të ngjashme