Romeo Veshaj dhe Aleksia Peleshi i japin fund romances?

7 muaj më parë

Prej kohesh eshte diskutuar lidhja e Romeo Veshaj dhe Aleksia Peleshit. Ku kjo e fundit foli publikisht se fundmi ne nje interviste.

Por mesa duket fundi ishte afer dhe Romeo është ndarë nga e dashura e tij.

Këta të fundit nuk po e ndjekin më njëri-tjetrin në Instagram, duke lënë që të dyshohet se i kanë dhënë fund lidhjes së tyre.

Të ngjashme