Romeo reagon per here te pare per situaten mes Donaldit, Bores dhe Trixes

10 muaj më parë

E teksa rrjeti zjente te gjithe po prisnim per nje reagim te Romeo Veshaj i cili vonoi por erdhi. Mbremjen e djeshme publiku e cilesoi deklaraten e Trixes dhe Donaldit si nje gjyq publik te bere nga produksioni.

Edhe Romeo i është bashkuar personave që e konsideruan spektaklin e mbrëmshëm si gjyq publik si në kohën e komunizmit. Ai ka publikuar në Instagram një fragment nga “Shi në plazh” ku ka shkëputur” Katil paske qenë! Qenka si ky shiu që na është qepur këtu në plazh. Lere kohën të hapet. Lere rininë se rinia do diell kurse ti do shi me gjyma”. Teksa ka shkruar krah videos: “Dje pashë këtë filmin, dasht Zoti po na mban koha!”

https://www.instagram.com/tv/CXEgpUXjZwM/?utm_medium=copy_link

Të ngjashme