Romeo i ben “gjemen” ne Instagram Donaldit: Do me vrase kur te dale!

11 muaj më parë

Romeo nuk ngurron te beje humor ne Instagramin e Donaldit. Se fundmi ai ka bere nje video ku tregon dy porosite e fundit qe Donaldi i ka dhene para se te futej ne BB VIP.

Keto porosi kane qene pikerisht per Instagramin ku ai i kerkon qe te mos ja jap askujt passwordet.

E meqenese Donaldi nuk ka pasur besim tek ai Romeo ka vendosur te nxjerre ne ankand Instagramin e Donaldit dhe kerkon qe te gjithe te interesuarit ti shkruajne.

Ne kete postim ka terhequr vemendjen pikerisht komenti i Sarah Berisha e cila shprehet se Donaldi ishte ne merak gjate gjithe kohes sesi Romeo i ka mbajtur Instagramin.

Epo si keto halle pacim te gjithe!

https://www.instagram.com/tv/CY11vEMBCbF/?utm_medium=copy_link

Të ngjashme