Kryefjala Logo

Romeo e përshëndeti në emision por edhe Jonida ka diçka për ti thënë

3 muaj më parë

Një javë më parë teksa e përmendi Ermal Mamaqi, Romeo Veshaj e përshëndeti “live” në emision Jonida Maliqin.

Këtë përshëndetje e ka kthyer së fundmi edhe Jonida në një intervistë të shkurtër duke u shprehur:

“E përshëndes edhe unë. E kam xhan dhe sa herë e takoj, ruajmë miqësi. Kështu që nuk ka ndonjë gjë të jashtëzakonshme. Jetojmë në një kohë ku fatmirësisht qytetaria dhe mirënjohja ekzistojnë. Ku njerëzit kalojnë kohë shumë të bukur bashkë.”

https://www.instagram.com/reel/C0W4jzQtY8U/?igshid=MzRlODBiNWFlZA==

Të ngjashme