Kryefjala Logo

Romeo dhe Donaldi kopjojnë fjalë për fjalë skeçin italian dhe e servirin si të tyren…

5 Qershor, 2022 | 7:17 pm

Romeo dhe Donald Veshaj po përballen me kritika të forta. Faqja në Instagram “Alo kam një pyetje” ka zbuluar se një nga skeçet e humorit janë kopjuar fjalë për fjalë nga një emision tjetër italian dhe pikërisht nga grupi “The Jackal”, të cilët postojnë video në YouTube.

Ajo që është vënë re nuk është thjesht një frymëzim apo huazim por batutat dhe gjestet janë të kopjuara fjalë për fjalë nga dy aktorët e humorit.

Montazhi që qarkullon në Instagram është prova e kësaj që thamë më lartë kështu që më mirë shiheni vet.

 

Të ngjashme