Kryefjala Logo

Robert Ndrenika ngacmon Olta Gixharin për postimin në FB

31 Dhjetor, 2023 | 12:12 pm

Olta Gixhari në finalen e DWTS zbuloi se ishte në pritje të ëmbël.Lajme si këto janë gjithmonë të mirëpritura për publikun sepse sjellin gëzim,sidomos në ditë festash si këto.

Në faqen e saj te FB,Olta ka shpërndarë foto nga ajo natë dhe aty gjetëm komentin më epik ndër qindra të tjerë.

Vetë aktori Robert Ndrenika i ka komentuar Oltës duke i shkruar:”Urime??Po përse…çfarë bëri??!!” Dhe komentit të tij sigurisht i janë përgjigjur duke i sqaruar se është shtatëzënë,a thua se Ndrenika nuk e kishte lexuar përshkrimin e fotos.

a1707fef 4c77 4e44 b177 c281bff17340

Të ngjashme