Kryefjala Logo

Robert Berisha incident me një kamion në Prishtinë(Video)

1 Qershor, 2022 | 2:30 pm

Mëngjesin e sotëm një incident ka përfshirë këngëtarin dhe moderatorin Robert Berisha.

Përballja fizike ka ndodhur në rrugën e quajtur “Rrethi me Flamur” në Prishtinë ku një kamion është ndeshur me makinën që ngiste Roberti.

Fatmirësisht nuk ka persona të lënduar përveç dëmeve materiale edhe pse nga video që ka publikuar “Insajderi”,Robert Berisha duket tepër nervoz teksa bisedon me shoferin e kamionit.

Video:

Të ngjashme