Kryefjala Logo

Robert Berisha dhe Big Mama kanë provuar viagra së bashku:“Më tha është e mirë për shëndetin”

13 Qershor, 2024 | 9:39 am

Moderatori Robert Berisha ka rrëfyer një histori të sikletshme që kaloi gjatë një udhëtimi me këngëtaren Big Mama për Amerikë.
Ai tha se teksa ishin në Norvegji udhëtimi i tyre është shtyer për ditën tjetër dhe morën një shtëpi për të pushuar, në dhomë gjetën disa kokërra që ishin si mjatë.

“Më tha merre se është e mirë për shëndetin”, u shpreh Roberti që i kishte thënë pronari i shtëpisë duke e mashtruar pasi ajo ishin viagra për të shtuar dëshirën seksuale.

“Duke shkuar për në Amerikë, e kemi pasur udhëtimin nga Norvegjia. Shkuam në shtëpi për të pushuar 2 orë dhe pastaj kishim për të shkuar në aeroport. Na erdhi emaili që fluturimi u shty për të nesërmen. U kthyem në shtëpi. E hapëm derën dhe thashë çfarë është kjo? Më tha merre se është e mirë për shëndetin. Ishte një farë mjalte e vogël. Si më mashtroj, shkruante turqisht dhe arabisht. Kurrë skisha pa. Kur e hapa me lajthi e gjëra, thashë është e mirë për shëndetin. E hëngra dhe kjo (Big Mama). Ajo ishte për tu çu disa gjëra, kësaj çfarë kishte me i çu. Mu çuan rrobat. Jam futur në aeroplan me jorgan. Kurrë se harroj atë natë. E ti hi me stjuardesa, i flakët”- tha Roberti në emisionin “Robi plaket kur don vet”.

Të ngjashme