Kryefjala Logo

Robert Aliaj kundër lidhjes së Kristit me Kejvinën. Komentuesi e përball me të vërtetën

11 muaj më parë

Ditën e sotme Robert Aliaj u shpreh në një intervistë në Abc news se nëse Kristi krijon diçka me Kejvinën brenda BB VIP ai do e mohojë si djalin e tij.

Por për të qetësuar babain, përgjigjen ja kanë dhënë komentuesit. Një prej tyre shkruan se Kristi është afruar me Kejvinën vetëm se është nominim dhe kërkon një që të kapet e të qëndrojë në shtëpi.

Ndonse rikujtojmë se Kejvina ka qenë duke luajtur me Kristin dhe e ngacmonte, por Kristi ka qenë duke i afruar vetëm pasi doli në nominim.

BB372A21 1A84 42AC 9460 3DD0E8DD8BCC

Të ngjashme