Saturday, January 22, 2022

Latest Posts

Robert Aliaj i drejtohet të birit në Love Story: “Më erdhi turp! Më erdhi zor nga ajo që pashë!”

 

Një prej risive të sezonit të dytë të Love Story është dhe pjesëmarrja e djalit të Robert Aliajt, Krist Aliaj në rolin e fronistit.

Përgjatë prononcimit të të dyve në media, edhe Roberti, edhe Kristi kanë treguar se nuk do mbajnë anën e njëri-tjetrit.

Mbrëmjen e sotme, Roberti i është drejtuar djalit të tij lidhur me klipin e një jave më parë ku shfaqej me Ferrari: “Ç’e kishe atë Ferrari?! Jam neveritur nga ajo që pashë!”

“Më erdhi turp! Më erdhi zor nga ajo që pashë!”, – i është drejtuar Roberti të birit.

Latest Posts

Don't Miss