Ritvana braktis perfundimisht ‘Perputhen’.Arsyeja ne artikull

7 muaj më parë

Ritvana Fetahu ishte nje nga personazhet me te perfolur te ketij edicioni ne ‘Perputhen’.

Na lajmeroi disa puntata me pare se ishte ne pritje te disa analizave shendetesore per te thene me pas nese do te vazhdoje aventuren e saj ne emision apo jo.

Me ane te nje postimi ka lajmeruar se nuk do te jete me pjese e ‘Perputhen’ dhe ne urojme qe gjithcka te shkoje sa me mire per te jashte programit.

Të ngjashme