Kryefjala Logo

Rita Ora vjen në Kosovë:”O Zot faleminderit!”

26 Nëntor, 2023 | 11:53 am

Këngëtarja me famë botërore Rita Ora ka mbërritur në tokën e saj,Kosovë.Për ta pritur u kujdes vetë Përparim Rama,kryetari i Prishtinës.

Ajo që preku njerëzit ishte reagimi i saj me të prekur tokën shqiptare.Mes lotësh ajo u përkul të prekte dhe tha:”O Zot faleminderit!”

Mirë se erdhe në vendlindje e dashur Rita Ora! Nuk ka se si të jetë ndryshe, vetëm se i mbushur me shumë emocione, mall e dashuri çasti kur shkel në tokën e bekuar të Kosovës që gjithmonë e ke në zemër e mendje!”-shkroi Përparim Rama

IMG 4173

Të ngjashme