Kryefjala Logo

Rita Ora shkakton polemika me tenistin serb, në mbrojtje i del babai…

30 Tetor, 2023 | 8:33 am

Afrimiteti i Rita Orës me tenistin serb Novak Djokovic ka ‘zemëruar’ jo pak shqiptarët nëpër botë, të cilët e kanë ‘dënuar’ veprimin e këngëtares, njëlloj siç ndodhi me valëvitjen e flamurit të Serbisë.

Ajo ishte e shoqëruar nga bashkëshorti i saj, Taika Waitit, por në disa momente artistja nga Kosova u pa edhe pranë tenistit serb.

Kjo ka bërë që të reagojë edhe babai i autores së “You&I”, Besnik Sahatçiu përmes një postimi në Facebook. Ai ka postuar disa foto të Ritës nga një kënd tjetër i ulëseve ku ajo po qëndronte dhe shihet në krahët e partnerit të saj, Taika.

IMG 8650

Të ngjashme