Kryefjala Logo

Rita Ora publikon listën me këngët e preferuara shqiptare. Kryeson Ledri dhe Dafina…

9 muaj më parë

Rita Ora ka publikuar listën e këngëve të saj në ‘Spotify’ ku e para në listë është kënga e saj, “You only love me” e më pas vjen kënga e Ava Max, Bebe Rexhës dhe çudia është Dua Lipa, me të cilën është përfolur gjithnjë për rivalitet mes tyre.

Megjithatë Rita vlerëson edhe të tjerë artistë shqiptarë si, Era Istrefi, Finem, Kida, Dafina Zeqiri, Ledri Vula, Nora Istrefi, Dhurata Dora, 2Ton, Ylli Limani etj.

Siç shihet qartazi më shumë e preferuara e saj është Dafina dhe Ledri pasi këngët e tyre janë në pjesën më të madhe të listës.

1E83265C 7001 4F28 8024 048A7A0861E4 BB7FE4C3 815B 4071 A841 C6FFCA3E12E3 B0B89725 5F81 409E AE77 CE37902840F5 2761F725 CE99 4D40 8C0A C21D26832421 077F5EE4 9982 40FA A81F 1D00071A040A

Të ngjashme