Rita Ora i dorëzohet Vogue (pas një viti). Shikoni si dukej këngëtarja e veshur me të bardha…

2 muaj më parë

Dasma e Rita Orës dhe Taika Waitit u bë lajm një vit më parë, por asnjë foto nuk qarkulloi në rrjet dhe çifti u duk sikur e mbajti çdo gjë shumë hermetike. Dhe ja ku jemi një vit më pas, kur Rita i ka “dorëzuar” Vogue fotot e dasmës së saj e ku duket e mrekullueshme e veshur me të bardha.

”Rita Ora më propozoi dhe unë i thashë direkt po”, ka qënë ky rrëfimi që ka bërë regjisori i njohur dhe ata tashmë janë një nga çiftet më të njohura të Hollivudit.
Dasma e tyre nuk u bë në Europë,por në Los Angeles me një grup shumë të ngushtë miqsh e familjarësh.

IMG 5309 IMG 5311 IMG 5312 IMG 5313

Të ngjashme