Kryefjala Logo

Rita Ora argëtohet në koncertin e Dafina Zeqirit

28 Nëntor, 2023 | 9:32 am

Rita Ora zgjodhi që ditëlindjen e saj ta festonte këtë vit në Prishtinë. Këngëtarja së bashku me bashkëshortin Taika Waiti fluturuan drejt Prishtinës, nga ku shihet se jo vetëm kanë kaluar shkëlqyeshëm por janë mirëpritur në mënyrë dinjitoze.

Presidentja Vjosa Osmani ka realizuar dje një pritje për nder të Rita Orës, ku kanë qenë të ftuar artistë nga Kosova si  Alma Bektashi, Dafina Zeqiri, Yll Limani, Jehona Sopi, Valdrin Sahiti, etj.

Pas pritjes në presidencë shohim që Rita dhe bashkëshorti i saj kanë festuar në një nga mbrëmjet koncertore të Dafinës, e cila duket shumë e afërt me çiftin.

723b28af 5320 4114 8755 e4a899af9980 c0757d5d bc2f 4779 a96a 9eaef4214ef9

Të ngjashme