Kryefjala Logo

Rita dhe Dua bëjnë xing në Brazil

1 vit më parë

Rita Ora dhe Dua Lipa kanë qenë të dyja të pranishme në Brazil në eventin “Rock in Rio”. E mesa duket në qytetin më xixëllonjës në botë të dyja vajzat kanë zgjedhur të shkëlqejnë duke u veshur me tendencat e fundit të modës, xixa-xixa.

Për show-t e tyre nuk kemi se çfarë të diskutojmë sepse karrierat respektive të secilës janë plot hite dhe njerëzit i adhurojnë. Por përsa i përket lajmeve që qarkulluan në mediat shqiptare se të dyja këngëtaret do të takoheshin në Rio, deri tani nuk kemi asnjë info të tillë.

FA4E40C6 8BB3 4AEE BFC1 D22C6DEEAAAC A39C0FC7 B63D 4FCB ADFD D7CDACA45BA2

Të ngjashme