Kryefjala Logo

Rishfaqet fituesja e Big Brother Albania 4

6 Tetor, 2022 | 11:35 pm

Ermela Mezuraj ish konkurente dhe fituese e Big Brother Albania 4 ka qenë vajza e parë që rrëmbeu çmimin asokohe. Ndonse kujtohet si konkurrente e fortë dhe luftarake, Ermela prej vitesh është tërhequr nga jeta publike.

Pati disa dalje publike pas Big Brother por vitet e fundit është tërhequr dhe punon në një kompani private. Ndonse së fundmi është shfaqur në një foto në Instagram, krahë një tjetër ish konkurrenti. Bëhet fjalë për Toros Shahnaian.

Ndonse edhe Toros ka vendour të jetojë në Venezia të Italisë. E duket se është i vetmi mik i Ermelës nga ajo kohë.

F9DB29AD 2F7C 4272 A5C2 1177D90FF9F9

Të ngjashme