Thursday, October 21, 2021

Latest Posts

Riniani dhe Sara u puthen ne prapaskene, plas sherri me Atdheun

Ne prapaskenat e Perputhen ka ndodhur nje puthje mes Rinianit dhe Sares. Kjo gje sic Riniani thote ka ndodhur rreth dy jave me pare.

Kjo gje si ka pelqyer aspak Atdheut i cili ne nje lidhje me skype ka thene se duhet ti thoshin atij qe te mos vazhdonte me.

”Ke bere gabim qe s’me ke thene une mund te dilja serish me Saren pasi jeni puthur”- ka thene Atdheu i revoltuar dhe ka treguar se ata e kane mbyllur muhabetin e tyre ne prapaskene.

Riniani shprehet se e ka thene kete gje ne studio edhe pse s’ja ka thene Atdheut vecanerisht. Madje Riniani tregoi se ka takuar te gjitha vajzat dhe nderkohe qe Sara e ka puthur ne faqe i ka dhene edhe puthje ne buze, per te cilen Riniani ja ka kerkuar qe ta bej ne emision jo aty.

Ne anen tjeter Sara ka thene qe eshte ngaterruar pasi s’ka patur ate tendence.

Sara gjithashtu akuzohet nga Atdheu se i ka shperndare numrin tek shoket e saj, pas nje mesazhi qe ka mberritur nga Dubai per te ku i thuhet se duhet te largohet nga Sara. Gjithashtu ai aludon se Sara eshte e lidhur jashte programit.

Pra Sara ngaterroi dynjane!

Latest Posts

Don't Miss