Kryefjala Logo

Rina Balaj flet për ndarjen nga Sin Boy: U rikthyem sërish

31 Dhjetor, 2023 | 8:05 pm

Rina Balaj ka dhënë së fundmi një intervistë për ‘Artistët Shqiptarë’, ku ka folur për jetën dhe karrierën profesionale.

Mes tjerash, ajo i është rikthyer edhe marrëdhënies me reperin shqiptar që jeton dhe vepron në Greqi, Sin Boy.

Ndarja e tyre u përfol dhe bëri bujë të madhe në media e shtypin rozë, ndonëse 24 vjeçarja tha se u rikthyen sërish bashkë.

“Jemi rikthyer pasi jemi ndarë për ta provuar edhe njëherë por nuk na eci dhe jemi ndarë tani dhe jam single.”, ka qenë një detaj që ajo zbuloi për fansat e publikun.

Sido që të jetë, ata po vazhdojnë secili me jetën dhe planet e tyre.

Të ngjashme